Акції *

 

АКЦІЯ:  РОУТЕР У ПОДАРУНОК*

Проплати за рік користування інтернету, по тарифу - від 100грн/міс або вище та отримай РОУТЕР у подарунок (акція діє один раз на абонента).


Ми завжди піклуємось про наших клієнтів, тому намагаємось зробити кращі умови для підключення та подальшого користування. На даний момент діють такі акції:

Акція*:  Приведи друга: підходь до нас на офіс, з другом або знайомим, який підключиться до нашого інтернету, та отримай місяць у подарунок.

Акція*:  Перепідключись від іншого провайдера: при перепідключенні до нас, принесіть з собою договір з іншим провайдером або чек о сплаті та отримайте місяць у подарунок.

Акція*:  Проплати за пів року: проплати одним платежем на строк від пів року послуги по тарифу від 100грн/міс, та отримай місяць у подарунок.

Акція*:  ТИЖДЕНЬ безкоштовного доступу: Хочете отримати ТИЖДЕНЬ безкоштовного доступу до мережі Інтернет? Отримати це дуже просто, лише потрібно:
 - підписатись на нашу сторінку у Facebook (facebook)
 - залишити відгук на 2ip.ua (2ip.ua)
 - відправити свій номер договору нам приватним повідомленням у facebook.  Твій тиждень БЕЗКОШТОВНОГО Інтернету вже чекає! :)

 * усі акції діють тільки для мешканців квартир у багатоповерхівках при оплаті через 
платіжну онлайн систему Privat24 з власного кабінету у нас на сайті
або через платіжні термінали EasyPay, IBox чи City24

 

 

 

  Telegram